Compacts

Телескопічний навантажувач MERLO P28.8L PLUS

Телескопічний навантажувач MERLO P28.8L PLUS

Чудові робочі характеристики телескопічних навантажувачів Merlo P 28.8L PLUS на обмежених просторах, завдяки компактним розмірам, універсальності і маневреності. Навантажувачі оснащені потужним двигуном, за допомогою якого ефективно виконують найважчі вантажно - розвантажувальні роботи. У техніці Merlo закладено все, що можна очікувати від машин, побудованих за самими передовими технологіями.

Телескопічний навантажувач  MERLO P28.8 TOP.

Телескопічний навантажувач MERLO P28.8 TOP.

Чудові робочі характеристики телескопічних навантажувачів Merlo P 28.8 TOP на обмежених просторах, завдяки компактним розмірам, універсальності і маневреності. Навантажувачі оснащені потужним двигуном, за допомогою якого ефективно виконують найважчі вантажно - розвантажувальні роботи. У техніці Merlo закладено все, що можна очікувати від машин, побудованих за самими передовими технологіями.

Телескопічний навантажувач MERLO P32.6L

Телескопічний навантажувач MERLO P32.6L

Телескопічні навантажувачі MERLO P 32.6L розроблені для робіт в обмежених умовах. Машини прості в експлуатації і оснащені потужним двигуном, здатним витримувати екстремальні навантаження при різних станах навколишнього середовища.

Телескопічний навантажувач  MERLO P32.6L PLUS

Телескопічний навантажувач MERLO P32.6L PLUS

Телескопічні навантажувачі MERLO P 32.6L PLUS розроблені для робіт в обмежених умовах. Машини прості в експлуатації і оснащені потужним двигуном, здатним витримувати екстремальні навантаження при різних станах навколишнього середовища.

Телескопічний навантажувач MERLO P25.6

Телескопічний навантажувач MERLO P25.6

Чудові робочі характеристики телескопічних навантажувачів Merlo P 25.6 L на обмежених просторах, завдяки компактним розмірам, універсальності і маневреності. Навантажувачі оснащені потужним двигуном, за допомогою якого ефективно виконують найважчі вантажно - розвантажувальні роботи. У техніці Merlo закладено все, що можна очікувати від машин, побудованих за самими передовими технологіями.

Новости

Ютп ЛТД , ТОВ
Простое создание сайтов и интернет магазинов