top_banner_200x35

Компанія Mascar

На початку 1964 року, Antonio Maschio, заснував компанію Maschio SpA. Своє виробництво він відкрив у хліві будинку, який згодом прозвали «будиночок фрез». Вже надалі Maschio S.p.A. - Здобуло популярність як виробник грунтообробних машин.

В літку 1997 року Antonio Maschio продає свою частку двом його молодшим братам EGIDIO і GIORGIO MASCHIO, і починає новий бізнес, створивши - компанію MASCAR SpA Він підключає до управління новою справою двох своїх дітей: сина Sante і дочка Mariateresa, які здобули, до того часу, досвід роботи, в якості співробітників компанії Maschio Group.

На сьогоднішній день компанія Mascar SpA, яка заснована 4 березня 1998, спеціалізується на виробництві сільськогосподарських машин. Імпортна сільгосптехніка Маскар допоможе Вам з економити ресурси та вчасно викосити сіно. Якщо Вам потрібна у прибиранні кормів і посіву тоді Вам не обійтися без сільськогосподарських машин Маскар. Завод Маскар розташований на території 30000 кв.м. Всі цикли робіт: конструювання, розробка, виробництво, складання, фарбування, тестування повністю здійснюються на власній території.

Основними характеристиками виробника MASCAR є:

1. Перехід від ручного виготовлення до автоматизованого виробництва.

2. Концентрація асортименту продукції в спеціалізації на збиральних (косарках, прес-підбирачах, обмотувачах) і посівних машинах (сівалках).

3. Досягнення високого рівня якості обладнання при збереженні конкурентоспроможної ціни.

4. Технічна підтримка і надійне післяпродажне обслуговування кінцевого покупця - як основний пріоритет Компанії.

5. Молода та мотивована команда, здатна надавати оперативні відповіді і рішення.

 

Mascar S.p.A. - виробляє сівалки, які складають як технічну, так і цінову конкуренцію пневматичним сівалкам, з внесенням добрива, вироблеників - KUHN (Maxima, Planter), MONOSEM (NG Plus 3, NC), GASPARDO (MT, SP).

 

Mascar S.p.A. - виробляє прес-підбирач тюковий і сівалки зернові, які є конкурентними, не тільки щодо технічної оснащеності, але і за ціною, прес-підбирачам вироблених фірмою CLAAS - Rollant 260, Rollant 240, Rollant 354 і 355 RC.

Продукція

Ютп ЛТД , ТОВ
Простое создание сайтов и интернет магазинов