top_banner_200x35

Компанія Merlo

Італійська компанія MERLO - це один з лідерів у виробництві універсальної малогабаритної будівельної техніки. Серед асортименту їхньої продукції найбільшим попитом користуються телескопічні навантажувачі, розроблені таким чином, що дозволяють здійснювати широкий спектр навантажувальних, монтажних і збиральних робіт без задіяння більш важкої техніки навіть в умовах нерівних поверхонь будівельного майданчика.

Телескопічні навантажувачі

 

 

Італійська компанія MERLO - була заснована в 1964 році і є найстарішим виробником будівельної та сільськогосподарської техніки. Компанія більше ніж з 40 річним досвідом є безсумнівним лідером на ринку телескопічних навантажувачів. Merlo Group виробляє універсальні телескопічні навантажувачі серії PANORAMIC, телескопічні навантажувачі з поворотною стрілою ROTO, самозавантажувальні автобетонозмішувачі DBM, сільгосптехніку MULTIFARMER і TURBOFARMER на базі телескопічних навантажувачів, універсальні транспортери з гідростатичним приводом CINGO, а також навісне обладнання.

Італійська компанія MERLO - булу засновано в 1964 году и є найстарішім Виробнику будівельної та сільськогосподарської техніки. Компанія более чем з 40 річним досвідом є безсумнівнім лідером на ринку телескопічніх навантажувачів. Merlo Group віробляє Універсальні телескопічні Навантажувачі Серії PANORAMIC, телескопічні Навантажувачі з поворотним стрілою ROTO, самозавантажувальні автобетонозмішувачі DBM, сільгосптехніку MULTIFARMER и TURBOFARMER на базі телескопічніх навантажувачів, Універсальні транспортери з гідростатічнім приводом CINGO, а такоже Навісне обладнання.

Ютп ЛТД , ТОВ
Простое создание сайтов и интернет магазинов