top_banner_720x150

Про компанію

ТОВ «ЮТП ЛТД» - це команда професіоналів, головною метою яких є впровадження сучасних технологій у веденні сільського господарства в Україні, для досягнення позиції світового лідера з виробництва сільгосппродукції.

 

Свою історію компанія ТОВ «ЮТП ЛТД» почала в 1996 році і до сьогодні здійснює успішну роботу в постачанні СУЧАСНОЇ СІЛЬГОСПТЕХНІКИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ВИРОБНИКІВ і її сервісному обслуговуванні. За цей період компанія досягла значних результатів, здобула величезний досвід роботи і стала провідним постачальником сучасної сільгосптехніки для агропідприємств України та Молдови.

 

Успішно працюючи у сфері поставок та продажу сільгосптехніки, запчастин і комплектуючих до неї, компанія «ЮТП ЛТД» зарекомендувала себе як надійний і відповідальний партнер.

 

На сьогоднішній день компанія є офіційним дилером відомих європейських виробників сільськогосподарської техніки і пропонує:

  • Придбати сільгосптехніку «Нolmer» - бурякозбиральна техніка;
  • Придбати сільгосптехніку «Merlo» - телескопічні навантажувачі;
  • Придбати сільгосптехніку «Dominoni» - жатки для кукурудзи та соняшника;
  • Придбати сільгосптехніку «Маscar» - посівні агрегати та прес підбирачі;
  • Придбати сільгосптехніку «Eurospand» - розкидувачі добрив.

​      Наявність власної бази з виробничими потужностями для ремонту сільськогосподарської техніки, постійного складу оригінальних запчастин для сільгосптехніки, гарантує для клієнтів компанії виконання гарантійних і сервісних зобов'язань в найкоротші терміни і на високому професійному рівні. Всі співробітники пройшли спеціальне навчання у наших європейських партнерів виробників сівалок, телескопічних навантажувачів, бурякозбиральної техніки, жаток і отримали відповідні сертифікати, що сприяє якісній і компетентній підтримці клієнтів.

Ви завжди можете приїхати до нас, за адресою: Україна, м.Хмельницький, вул. Курчатова 123, де співробітниками фірми Вам буде проведена демонстрація сільгосптехніки, консультація у виборі та підбір оптимального рішення для вашого бізнесу і відповідно Ви можете замовити або купити сівалки зернові, телескопічні навантажувачі, жатки кукурудзяні, як нові так і б/у. Ми враховуємо унікальність кожного клієнта і господарства.
 

 

Телефонуйте нам, +38 067 3-1111-59 і компанія «ЮТП ЛТД» стане Вашим надійним партнером в розвитку Вашого агробізнесу.

Ютп ЛТД , ТОВ
Простое создание сайтов и интернет магазинов