Партнери

Компанія Mascar

Компанія Mascar

Компанія Mascar (Маскар) була створена в 1997 році, проте її засновник, Antonio Maschio, займається виробництвом грунтообробних машин значно довше. Його перша компанія (частка Antonio Maschio згодом була продана молодшим братам) була заснована в 1964 році. На даний момент Mascar S.p.A. є одним з найбільш відомих і надійних виробників посівної і збиральної сільськогосподарської техніки. Територія заводу становить близько 30000 кв.м .; в компанії виробляється весь цикл робіт - від розробки до тестування техніки. Mascar це сучасна техніка і висока якість використаних матеріалів.

Компанія Holmer

Компанія Holmer

Компанія Holmer - сучасне машинобудівне підприємство працює в області розробки, виготовлення та збуту сільськогосподарських збиральних машин. По виробництву самохідної бурякозбиральної техніки ми є лідером світового ринку. Місцезнаходження фірми в містечку Єгмуль біля Регенсбурга в Баварії. Дочірнє підприємство в Саксонії-Ангальт, Франції, Польщі, Чехії, Китаї, США і України доповнюють групу компаній в якій загальною складністю працюють більш ніж 400 співробітників.

Компанія Merlo

Компанія Merlo

Італійська компанія MERLO - це один з лідерів у виробництві універсальної малогабаритної будівельної техніки. Серед асортименту їхньої продукції найбільшим попитом користуються телескопічні навантажувачі, розроблені таким чином, що дозволяють здійснювати широкий спектр навантажувальних, монтажних і збиральних робіт без задіяння більш важкої техніки навіть в умовах нерівних поверхонь будівельного майданчика.

Компанія Dominoni

Компанія Dominoni

Компанія Dominoni (Італія). Основним напрямком діяльності компанії протягом ось уже 50-ти років є виробництво кукурудзяних жаток, до яких останнім часом додалися також жатки для збирання соняшнику. В даний час 85% продукції фірми призначене для ринків Європи, Америки, Африки і Японії, в той час як решта 15% споживає внутрішній ринок Італії. Праця штату співробітників компанії, в центрі уваги яких стоїть насамперед якість і функціональність техніки Dominoni, спрямований на повне задоволення потреб і потреб клієнтів.

Компанія Eurospand

Компанія Eurospand

Бренд Eurospand завжди був і залишається успішним виробником розкидачів добрив, які характеризуються структурною міцністю, стійкістю до корозії, точністю розподілу добрив та постійній технічній інновації.

Компанія Nardi

Компанія Nardi

NARDI - італійський бренд з 30-річним досвідом у проектуванні і виробництві сільськогосподарських машин. Компанія заснована в 1980р. і досі належить родині NARDI, вже другому поколінню. Виробництво, фарбування, зборка, тестування і відправка на 100% здійснюються всередині підприємства. Техніка та методи виробництва сертифіковані. Це дозволяє техніці NARDI бути представленою на різних світових ринках. На сьогоднішній день техніка NARDI експортується майже по всій Європі, Південній і Північній Африці а також у Бразилію, Росію, Казахстан.

Ютп ЛТД , ТОВ
Простое создание сайтов и интернет магазинов