Прес-підбирач

Corsa

Corsa

Прес-підбирач, оснащений стаціонарною камерою пресування з ланцюгово-планчатим транспортером, міцний і легкий, з низькою споживаною потужністю.

Tuareg/Tuareg CUT

Tuareg/Tuareg CUT

Професійне застосування, висока швидкість і відмінні експлуатаційні характеристики. Серія Mascar Tuareg - це прес-підбирач для циліндричних рулонів, оснащений стаціонарною камерою пресування з комбінацією вальців з ланцюгово-планчатим транспортером, що відрізняється винятковими технологічними рішеннями. Поєднує в собі надійність і відмінні експлуатаційні характеристики, в тому числі за рахунок роторного живильника; для клієнтів, які цінують якість поряд з продуктивністю. Tuareg є ідеальним універсальним рішенням для будь-якого типу продукту.

Mustang

Mustang

MUSTANG 165 з камерою змінного об'єму - нове технологічне досягнення компанії MASCAR. Поряд з новаторським дизайном, нова модель MUSTANG 165 містить суттєві інноваційні модифікації в електронній та гідравлічній системах управління. Продуктивність збору поліпшена завдяки новому підбирач шириною 225 см, оснащеному високошвидкісними бічними шнеками. Ефективний і надійний блок управління дозволяє простим способом повністю контролювати зовнішній діаметр і внутрішню геометрію серцевини рулону. Низька споживана потужність і висока щільність пресування є перевагами цієї машини, придатної для будь-якого типу продукту.

Monster

Monster

Прес-підбирач, оснащений камерою змінного об'єму з ременями: професійна сфера застосування, швидкість і відмінні експлуатаційні характеристики.

Новости

Ютп ЛТД , ТОВ
Простое создание сайтов и интернет магазинов