Сівалки

Сівалка точного висіву Mascar Maxi

Сівалка точного висіву Mascar Maxi

Високоточні сівалки Mascar Maxi, обладнані дисковими сошниками. Грудковидалення відбувається безпосередньо перед посівним диском. Висока точність при наявності великої кількості рослинних залишків на грунті. Об'єм баків для насіння - по 45 л. Серед особливостей моделі - самозмажчуючі втулки висівної секції. Сівалки мають комп'ютер, розташований в кабіні трактора.

Сівалка зернова механічна ARIZONA

Сівалка зернова механічна ARIZONA

ARIZONA - механічна сівалка для зернових культур і дрібного насіння. Має насіннєвий бункер збільшених розмірів для більшої автономності посіву, точну і надійну систему розподілу насіння, централізоване управління натягом сошників. Передача кулачковим валом з постійним регулятором швидкості для точної і швидкого регулювання кількості насіння. Дозувальники об'єму з жолобками гарантують рівномірний розподіл насіння по рядах навіть на територіях з помітним ухилом. Версії з сошником у вигляді плужка, плужного різця і подвійного диска.

Сівалка зернова пневматична OREGON

Сівалка зернова пневматична OREGON

OREGON – пневматична сівалка для зернових культур, ріпаку, люцерни та дрібного насіння. Має насіннєвий бункер великих розмірів для більшої автономності посіву. Чотири дозатора для якісної дозування насіння і чотири дозатори для однорідного розподілу по всіх рядах, навіть на полях з помітним ухилом. Міцна платформа для завантаження дозволяє отримати простий доступ до бункера.

Сівалка зернова точного висіву Mascar Futura

Сівалка зернова точного висіву Mascar Futura

FUTURA – варіант пневматичної сівалки точного висіву для просапних культур Mascar з традиційною висіваючою секцією з низьким висівним апаратом. Значний посівний досвід дозволив отримати просапні сівалки з відмінним результатом міцності, простоти і легкості в обслуговуванні. Сошник у вигляді плужного різця, дозволяє використовувати сівалку також на вологих грунтах з хорошою стабільністю і відмінною точністю висіву між насінням.

Пневматична сівалка точного посіву PROSEM-K

Пневматична сівалка точного посіву PROSEM-K

Навісна пневматична сівалка точного висіву з дводисковими сошниками для посіву насіння (звичайні, драже, інкрустовані) різних культур: соняшник, цукровий буряк, кукурудза, гарбуз, соя та ін. Посів здійснюється з міжряддям 45 см, 56 см, 70 см, 75 см (повний діапазон міжряддя 33-80 см). Посилена рама, товщина стінки 8 мм, цільна, що складається з двох основних, скріплених поперечками, балок, комплект висівних дисків на вибір.

Новости

Ютп ЛТД , ТОВ
Простое создание сайтов и интернет магазинов