Італійська компанія MERLO - була заснована в 1964 році і є найстарішим виробником будівельної та сільськогосподарської техніки. Компанія більше ніж з 40 річним досвідом є безсумнівним лідером на ринку телескопічних навантажувачів. Merlo Group виробляє універсальні телескопічні навантажувачі серії PANORAMIC, телескопічні навантажувачі з поворотною стрілою ROTO, самозавантажувальні автобетонозмішувачі DBM, сільгосптехніку MULTIFARMER і TURBOFARMER на базі телескопічних навантажувачів, універсальні транспортери з гідростатичним приводом CINGO, а також навісне обладнання.
На даний момент Merlo представляє на ринку 32 моделі телескопічних навантажувачів Panoramic вантажопідйомністю від 2 до 12 тонн і висотою підйому стріли до 18 метрів. Модельний ряд телескопічних навантажувачів Roto становить 15 моделей з вантажопідйомністю від 3 до 6 тонн і висотою підйому стріли до 30 метрів.
Якість роботи висококваліфікованих фахівців, безпеку і надійність продукції, технологічні інновації, а також охорона навколишнього середовища є основоположними цінностями, що дозволяють Merlo підтримувати конкурентоспроможність на ринку, зберігаючи лідируючі позиції, як на національному, так і на міжнародному рівні.

 

День за днем продукція Мерло вбирає в себе переваги найпрогресивніших технологій, безпеки та комфорту, які користуються визнанням у всьому світі. Merlo проводить детальне вивчення всіх виробничих процесів і періодично удосконалюють їх. Це дозволяє компанії завжди бути впевненою в тому, що вся продукція завжди відповідає нормам і стандартам якості.

Запчасти MERLO

Компанія ЮТП є офіційним дилером Merlo Group в Україні. Ми завжди готові вам надати найвигідніші умови придбання техніки та її поставки. Обладнання фірми, у тому числі запчастини MERLO, можна придбати у нас за доступними цінами. На всю продукцію є гарантія і проводиться сервісне обслуговування.

 

Телескопічні платформи MPR від компанії Merlo, це задоволення роботи на висоті.

 

Діапазон платформ MPR від компанії Merlo є еволюційна концепція автовишки, представляючи перевагу Merlo у дослідженнях і розробках нових технологій на користь людства.

 

Телескопічні платформи MPR відповідають EN 280, а їх інноваційні рішення покликані замінити традиційно використовувані подібні підйомні платформи на вантажівках (автовишки). Платформа MPR може працювати і без використання стабілізаторів і також може управлятися з самої підйомної платформи. Всі машини оснащені надійною ходовою яка забезпечує м'яке пересування по будь-якому бездоріжжю.

 

Нові моделі є ідеальним рішенням для обслуговування всіх типів. Особливо важкі й вимогливі процеси, які в моделях MPR 15 і MPR 18, можуть бути вирішені за рахунок підйому до 1000 кг на 15 і 18 метрів.

 

Особливості використання телескопічних платформ MPR: зниження маси і габаритів для кращої керованості і паливної економічності; відмінна видимість; легке управління платформою; максимальна швидкість 40 км / год; гідростатична трансмісія; сталевий пояс, який розподіляє вагу і встановлює задній противагу.

Ютп ЛТД , ТОВ
Простое создание сайтов и интернет магазинов