top_banner_720x150

Запчастини та сервіс

Компанія ТОВ "ЮТП" спеціалізується на постачанні оригінальних запасних частин і витратних матеріалів зі складу і під замовлення в найкоротші терміни.

Широкий вибір оригінальних запасних частин на складі в Хмельницькому, наша фірма пропонує придбати запчастини до сільськогосподарської техніки:

 

- «Нolmer» сільгосптехніка запчастини;

- «Merlo» сільгосптехніка запчастини;

- «Dominoni» сільгосптехніка запчастини;

- «Маscar» сільгосптехніка запчастини;

- «Bargam» сільгосптехніка запчастини;

- «QUIVOGNE» сільгосптехніка запчастини;

- «Eurospand» сільгосптехніка запчастини.

Ми завжди готові дати кваліфіковані відповіді на питання по кожній позиції з каталогу, надати практичну допомогу у виборі необхідних запасних частин, витратних матеріалів, комплектуючих до сільгосптехніки. Слідуючи чіткій стратегії, в основі якої лежать багатий досвід роботи, знання ринку й успішне співробітництво з постачальниками та виробниками, ми постійно розширюємо номенклатуру поставленого товару, забезпечуємо доставку товару і виконання замовлення в стислі терміни. А наш статус офіційного дилера, гарантує для вас кращі умови покупки запчастин.

Наявність власної бази з виробничими потужностями для ремонту техніки, постійного складу оригінальних запчастин, гарантує для клієнтів компанії виконання гарантійних і сервісних зобов'язань, в найкоротші терміни і на високому професійному рівні. Всі співробітники пройшли спеціальне навчання у наших європейських партнерів, що сприяє якісній і компетентній підтримці клієнтів.

 

Зв'язатися з менеджером з продажу запчастин: тел. +38(067)-381-18-22.

 

Заявку можна відправити за адресою: et@utp-ltd.com.ua.

 

Телефон сервісної служби ЮТП: +38(067)-381-37-88.

 

Зв'язатися з Cервісною службою ЮТП: service@utp-ltd.com.ua.

Ютп ЛТД , ТОВ
Простое создание сайтов и интернет магазинов