замовити дзвінок

Error, fill in the fields
Дякую. Ми відповімо вам якомога швидше.

МАШИНИ ДЛЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ЗАВДАНЬ, ЯКІ ВЖЕ СТАЛИ ЛЕГЕНДОЮ.

Система MZURI була розроблена у Великобританії і впроваджена у виробництво фермером, інженером Мартіном Лолі. Працюючи з дитинства на фермі, він знає з якими проблемами стикаються аграрії. Його мрією стало поліпшення і підвищення стандартів рослинництва. Саме так і виникла марка Mzuri.
Через постійно знижується рентабельності виробництва, аграрії перебувають під дедалі більшим тиском необхідності підвищення продуктивності при одночасному зниженні витрат. Наприклад, завдяки розвитку біології, техніки і технології виробництва зернових протягом останніх чотирьох десятиліть подвоїлася. Однак, пов'язане з цим інтенсивне землеробство і сильний тиск хімічних засобів виробництва часто негативно позначаються на агроекосистеми (грунт, вода, повітря) і природні екосистеми. Складністю польового рослинництва також є поява стійких бур'янів і хвороб рослин, а також посилення правових норм щодо боротьби з ними.

0

Так що аграрії стикаються з великою і важкою завданням - як примирити існуючу рентабельність виробництва і рентабельність господарств c підтримкою високого потенціалу грунту і ефективним господарюванням в майбутньому? Рішенням є система Mzuri для смугової обробки грунту з одночасним внутріпочвенного добривом посівом насіння. При систематичному застосуванні він дозволяє скоротити витрати і час, що витрачається на обробіток рослин і одночасно підтримувати високу родючість ґрунтів. На грунтах ж, деградованих існуючої агрономічної практикою, відновлюється висока культура землеробства. Всі машини Mzuri, перш ніж приступити до польових робіт, проходять суворі лабораторні та польові випробування на фермі в Вустерширі. Саме з цих причин компанія Mzuri в даний час визнається в якості ведучого, що не має конкурентів виробника машин для смугової обробки грунту і посівних машин.

МАРТІН ЛОЛЕ

Фермер, інженер і конструктор, який ініціював цілий ряд інноваційних рішень для сільського господарства, зокрема, систему Mzuri. Дитинство і юність він провів на сімейній фермі, пізнаючи таємниці управління нею. Після закінчення навчання він повернувся до свого коріння і купив ферму Springfield Farm в Вустершир (Великобританія). Вона все ще залишається випробувальним полігоном для машин Mzuri і служить для тестування нових моделей і нових рішень, яких очікують аграрії. Завдяки інноваційним машинам Mzuri рослинництво ставати більш ефективним і прибутковим на всіх континентах.

 

0