замовити дзвінок

Error, fill in the fields
Дякую. Ми відповімо вам якомога швидше.

TURBOFARMER: інновації та нове покоління двигунів

Італійська компанія MERLO  була заснована в 1964 році і є найстарішим виробником будівельної та сільськогосподарської техніки. Компанія більше ніж з 50 – ти річним досвідом є безсумнівним лідером на ринку телескопічних навантажувачів. Merlo Group виробляє універсальні телескопічні навантажувачі серії PANORAMIC, телескопічні навантажувачі з поворотною платформою ROTO, самозавантажувальні автобетонозмішувачі DBM, сільгосптехніку MULTIFARMER та TURBOFARMER на базі телескопічних навантажувачів, універсальні транспортери з гідростатичним приводом CINGO, а також навісне обладнання.

Бренд Merlo завжди був синонімом передових технологій у галузі телескопічних навантажувачів.

Усі телескопічні навантажувачі оснащені гідростатичною трансмісією, що дозволяє працювати точно й безпечно. Гідростатична трансмісія дозволяє досягати плавних прискорень без розриву потоку потужності.

З метою більшої універсальності використання навантажувачі Merlo обладнані заднім буксировочним гаком, на максимальне зусилля 20 тонн, та гідравлічною або пневматичною системами гальмування причепа. Також однією з характерних опцій TURBOFARMER є вал відбору потужності, який допоможе при роботі з додатковим обладнанням (оприскувачем, прес-підбирачем і т.д.).

Розробка складних продуктів, від ідеї до втілення, від проектування до продажу вимагає використання інноваційних та випереджаючих час рішень одночасно. Результатами зусиль компанії є прості, компактні у використанні телескопічні навантажувачі, що забезпечують неперевершену продуктивність, комфорт, ефективність та безпеку керування.

Крокуючи у ногу з інноваціями компанія продовжує впроваджувати все новіші ідеї для своїх майбутніх навантажувачів. Відповідно до цього стратегічного вибору компанія застосувала інновації в двигуні Deutz TCD 3.6 потужністю в 100 кВт, і таким чином повністю замінивши попередні моделі зі 120 – ти сильними двигунами на нові. Також нові рішення зачепили і дизайн капота двигуна, за рахунок чого, буде краще втягування повітря з покращеним захистом від пилу. Кабіна, яка не використовувалася до цих пір у всіх нових модульних машинах тепер буде супроводжуватися Еко – версією зі спрощеним дизайном, що базується на простоті використання операторами,яким не потрібно монітору для контролю системи CDC. Базова структура залишається такою ж, звичайно у відповідності до рівня II ROPS-FOPS офіційно затвердженого типу в стандартній комплектації і поверхнею з скла, з внутрішнім об'ємом і простором, який робить цей новий дизайн передовим на ринку.

CDC - динамічна функція управління навантаженням була введена з автоматичним розпізнаванням стандартного устаткування і автоматичним включенням вільної робочої зони, коли встановлюється кріплення ковша, уможливлюючи ці операції більш простими і динамічними. Екран управління CDC буде доступним в якості додаткової функції.

Компанія ЮТП ЛТД – вже більше 7 – ми років займається технікою Merlo, з них 4 – є офіційним дилером в Україні. За час нашої плідної співпраці з нашими італійськими колегами ми зрозуміли, що кожна машина, яка зійшла з конвеєру це: інновація, надійність, турбота та душа Італії!