замовити дзвінок

Error, fill in the fields
Дякую. Ми відповімо вам якомога швидше.

Вода залишається в грунті!

Одним з основних факторів, часто в значній мірі обмежують виробництво польових культур, є вода в грунті. Немає необхідності переконувати будь-кого в його важливості для зростання і врожайності рослин. У багатьох частинах країни за кілька років місячні обсяги опадів протягом вегетаційного періоду на кілька десятків міліметрів менше, ніж потреба рослин у воді. Тому кожен елемент агротехніки повинен служити ефективному використанню залишилася дощової води, тобто воді, збереженої в грунті. Однак слід пам'ятати, що фактори росту і розвитку рослин працюють взаємозалежно, і не завжди «багато значить добре». Кращим прикладом цього є їх вплив на проростання насіння, за яким слід ріст рослин. Для того щоб насіння проростали, крім наявності життєздатного насіння, грунт повинен володіти необхідною водою для набухання і біохімічних змін, але також достатньою кількістю кисню, а температура ґрунту повинна перевищувати мінімум для даного виду. Один фактор не може замінити інший, наприклад, надлишок води в грунті викликає брак повітря, як пояснювалося в попередньому випуску, що призводить до відсутності проростання насіння. Проростання не відбувається також в дуже холодною грунті, незважаючи на достатню кількість води і повітря.

Зрозуміло, що грунт правильно нагрівається і аерується, але без води вона все одно не створює умов, придатних для проростання насіння. Водяні, повітряні та термічні властивості ґрунтів аналогічним чином впливають на подальше зростання рослин. Ось чому так важливо формувати сприятливі водні і повітряні умови з початку рослинності шляхом обробки землі, а термін посіву і спосіб його виконання повинні забезпечувати належні термічні умови.

У технології «одного прогону» Mzuri Pro-Til наступні операції по обробці не можуть скорегувати будь-які агротехнічні помилки, допущені під час попередніх обробок. Тому, під час попереднього збору врожаю, дана операція повинна бути ретельно спланована, а потім виконана. Дефіцит води в грунті відбувається найчастіше під час посіву і початкового росту рослин, що висіваються в кінці літа і початку осені, тобто озимих, а також пізньою весною. Умовою утримання води в ґрунті є обмеження її випаровування. Щоб уникнути втрати води, необхідно зберегти шар мульчі, наприклад, подрібнену солому, на поверхні грунту або провітрювати її. У першому випадку важливо, щоб солома була добре подрібнена і ретельно і рівномірно розподілена по всій поверхні поля, а не тільки в смугах за розкидає комбайном. У разі збору соломи поверхню грунту повинна бути розпушена. Цей шар повинен бути, якщо можливо, тонким, товщиною в кілька сантиметрів. Грунт після сушки сильно пересушується, але міститься в ній повітря ізолює більш глибокі шари і запобігає випаровуванню води. Дослідження в контрольованих умовах показують, що як мульча з подрібненої соломи, так і розпушення грунту на глибині 4-5 см ефективно обмежують втрату води з її більш глибокого шару. Вологість грунту, покритою мульчею і розпушеній, була протягом 4 тижнів після збору зернових культур на кілька відсотків більше, ніж вологість грунту без розпушування та покриття (рис.1). При виборі процедури після збору врожаю мульчування виявляється кращим варіантом, оскільки розпушування сушить поверхневий шар грунту, який в разі технології «одного проходу» являє собою посівне ложе для насіння.

Це особливо важливо, коли посіву передує більш тривалий період без опадів. Як обробка в формі розпушування сприяє втраті води при відсутності опадів і високих температурах повітря, демонструють дослідження вологості грунту під час посіву озимого ріпаку яка була зорана, потім підготовлена ​​до сівби за допомогою апарату, що складається з зубців культиватора і струнного вала, відрізнялася вологістю, на 5 % меншою, ніж вологість посівного ложа безпосередньо після сівби агрегатом Mzuri, незважаючи на те, що перед посівом ріпаку випав дощ.

Різниця на користь смугової обробки, що проводиться на поле з мульчувати подрібненої соломою, стає ще більше, коли і до сівби, і після нього відсутні опади. У таких випадках грунт, раніше зораний або глибоко розпушений безплужного способом і ще раз обробітку грунту і сівби не впливали на вологість ґрунту також в періоди сильних опадів у вигляді дощу, тобто, у другій половині травня. З іншого боку, в періоди інтенсивного росту рослин і високого споживання води, підвищеного випаровування через підвищення температури і, в той же час, низької кількості опадів, вологість ґрунту після обробки методом strip-till була вище, ніж після плужной і безплужного обробки грунту . Особливо велика різниця сталася в червні і першій половині липня, коли мала місце нестача опадів. У той час опади становили всього розпушений перед сівбою, серйозно висихає, особливо в поверхневому шарі. Посіяні насіння не проростає або, що ще гірше, проростають і вмирають, тому що коріння зародків не потрапляють на вологий грунт. У технології «одного проїзду», під час збору попереднього врожаю, озимої пшениці, грунт була покрита тонким шаром подрібненої соломи. Це дозволило зберегти залишкову воду в більш глибоких шарах і обмежити її випаровування з поверхні. Після розпушення смуг грунт був негайно спресована, без можливості висихання перед приміщенням в неї насіння ріпаку. В таких умовах сходи були швидкими і рівномірними. Однак в міжряддях грунт взагалі не була розпушена і, крім того, покрита декількома сантиметровими шарами пухкої грунту, віддаленої із зони рядів через крила посівного сошника. Тому ця земля була джерелом води для зростаючих коренів ріпаку. Цей сприятливий ефект технології strip-till на вологі властивості грунту особливо помітний в умовах дефіциту опадів. У роки рясних опадів, коли грунт вологий, а вода доступна для рослин, спосіб обробки грунту має менш важливе значення.

Вплив технології strip-till на вологість грунту в рік з невеликою кількістю опадів добре ілюструє її вимірювання протягом періоду вегетації озимої пшениці (рис. 3). Оранка або глибоке безплужного обробка, доповнене вирівнюванням і розпушуванням поверхні до посіву, викликали висушування грунту, яке зберігається до закінчення осінньої вегетації. У цей період, коли в другій половині вересня, жовтні і листопаді кількість опадів було нижче середнього рівня за багато років, грунт в шарі формування коренів пшениці (10-20 см) після смугової обробки була на кілька відсотків вище, як в її лавах, так і в міжряддях, ніж плужной і безплужного обробки. Пізня осінь, зима і особливо березень, багатий опадами, при недостатньому відборі води рослинами і обмеженим випаровуванням через низьку температури, привели до того, що весняна грунт під час відновлення вегетації була вологою. Її вологість становила близько 26-29%, і вона в значній мірі не залежала від методу обробітку грунту. Технологія ок. 50% середнього рівня в досліджуваному районі. Вищевказані спостереження, проведені протягом сезону вегетації озимої пшениці, і протягом декількох тижнів підготовки поля після попереднього збору врожаю підтверджують, що технологія Mzuri Pro-Til з мульчуванням грунту подрібненої соломою в грунті, як і смуговий обробка методом strip-till в інших дослідженнях, позитивно впливає на вологість грунту і ефективне використання дощової води.

Це особливо важливо в регіонах і роках з великими недоліками опадів і невідповідним їх розподілом протягом вегетаційного періоду сільськогосподарських культур, що часто відбувається в Польщі.

Характеризуючи вплив технології «одного проходу» на вологість ґрунту з точки зору її оптимізації для рослин, не можна забувати про залежність температури грунту від вмісту в ній води. Дуже вологий грунт холодна, і для її нагрівання потрібно багато тепла. Це особливо важливо при посіві ранньою весною, а також для рослин з високими вимогами до тепла, наприклад, кукурудзи, сої. Відсутність розпушування та аерації ґрунту перед посівом при використанні методу strip-till змушує грунт нагріватися трохи повільніше. Тому посів повинен бути виконаний, тоді, коли грунт досягне температури потрібної для даної рослини. Це зазвичай відбувається на кілька днів пізніше, ніж на інтенсивно розпушену грунті. Однак ви не повинні боятися значної затримки в вегетації цих рослин, тому що сходи швидкі і рівномірні, оскільки в грунті відсутній недолік води. Ця технологія також знижує ризик дефіциту води, коли в кінці весни буде мати місце період з дефіцитом опадів.