ru
замовити дзвінок

Error, fill in the fields
Дякую. Ми відповімо вам якомога швидше.
Запчастини та сервіс

КомпаніяТОВ «ЮТП ЛТД» спеціалізується на постачанні та реалізації оригінальних запасних частин і витратних матеріалів зі складу і під замовлення в найкоротші терміни. Широкий вибір оригінальних запасних частин на складі у місті Хмельницькому для наступних брендів сільськогосподарської техніки:

  • «Merlo» - телескопічні навантажувачі;
  • «Dominoni» - розкидачі мінеральних добрив.
  • «Eurospand» - розкидувачі добрив.

З кожним роком все більше уваги аграрії приділяють рівню професійному сервісу та надають перевагу роботі з офіційними дилерами с/г техніки, які ставлять за мету відповідати високим європейським стандартам сервісного обслуговування. За цим стоять не просто слова, а чималі інвестиції у професійний розвиток співробітників та спеціальне обладнання. В іншому випадку стати дилером будь-якого більш-менш поважного виробника техніки просто неможливо. Сервісні інженери компанії завжди готові надати кваліфіковані відповіді на питання по кожному запиту, а також допомогти при виборі необхідних запасних частин, витратних матеріалів та комплектуючих до сільгосптехніки.

Серед послуг, які ми можемо запропонувати є наступні:

- Передпродажне обслуговування техніки та запуск в експлуатацію;
- Післяпродажне обслуговування техніки;
- Гарантійний та післягарантійний ремонт;
- Проведення дефектувань.

Де клієнт, там ми – по такому принципу працює наш сервіс. Наявність власної бази з виробничими потужностями для ремонту техніки, постійного складу оригінальних запасних частин, гарантує клієнтам компанії виконання зобов’язань по ремонту та сервісному обслуговуванню техніки в найкоротші терміни і на високому професійному рівні. Всі співробітники нашої компанії пройшли спеціалізоване навчання в наших європейських партнерів, що сприяє якісній і компетентній підтримці клієнтів.

Завантажити каталог запасних частин