замовити дзвінок

Error, fill in the fields
Дякую. Ми відповімо вам якомога швидше.

Одна машина, один проїзд!

Традиційне землеробство - це кілька видів обробки грунту, які виконуються в період попереднього збору врожаю до посіву подальшого рослини. Однак така кількість операцій, особливо глибока оранка, вимагає багато часу і палива. Тому модифікація класичної обробки полягає в: усунення деяких видів обробітку, зменшення глибини, агрегування інструментів. Прагнення скоротити витрати і зменшити час роботи призводить до заміни оранки тільки операціями з розпушування або до повної відмови від обробки грунту перед безпосереднім посівом рослин (рис.1). При цьому такі операції не можуть погіршити властивості грунту, тим більше приводити до її деградації. Можлива невелика втрата врожаю при цьому може бути компенсована значно серйознішою економією.

У сільськогосподарській практиці прийнятними є тільки спрощення класичної обробки грунту, які приносять вимірні економічні та / або організаційні вигоди. Тут важливо не тільки їх поточне застосування, але і вплив на майбутню продуктивність ґрунту і навколишнє середовище в широкому сенсі слова. В даний час, смуговий обробіток грунту (англ. Strip-till) є саме таким способом обробки грунту. Його суть полягає в обробці тільки вузьких поясів, в яких посіяні насіння рослин. У міжряддях, які становлять не менше 2/3 площі поля, грунт не обробляється, як і при нульовій обробці і прямому посіві. Смуги обробленої грунту займають не більше 1/3 площі, на якій в середньому залишається 50-75% рослинних залишків. Через глибини шару розпушеній грунту і відсутності його перевертання метод strip-till можна вважати безплужного обробкою. Тим не менш, він також може бути використаний після раніше виконаної поверхневої обробки, що обмежують ріст бур'янів, і особливо втрати води з грунту. Однак відсутність будь-яких процедур обробки до моменту посіву даної рослини і велика економія витрат дозволяють кваліфікувати дану технологію як прямий посів (рис.1). Смуговий обробка поєднує в собі якості глибокої обробки, яка готує грунт для росту та фізіологічної активності кореневих систем рослин, з перевагами прямого посіву, в результаті, які, полягають, в тому числі, в утримання мульчі в міжряддях (рис.2) і далекосяжні скорочення витрат. Сучасні інструменти для смугової обробки, звані в деяких джерелах гібридними, дозволяють не тільки обробляти грунт даними способом, але протягом одного проїзду вносити в грунт мінеральні добрива, висівати насіння вирощується рослини і наносити мікрогрануляти, деякі засоби захисту рослин або насіння проміжного рослини. Тому таку підготовку поля і посів можна назвати «технологією одного проходу».

Такий технологією є Mzuri Pro-Til, яка може використовуватися як в агротехніці рослин, вирощуваних традиційним способом у вигляді рядів з широким інтервалом - кукурудзи або коренеплодів, так і для посіву ріпаку, і особливо зернових культур.

У разі останніх культур, що вирощуються на вузькому відстані між рядами, дуже важливо добре подрібнювати і розкидати залишки рослин після жнив, наприклад соломи, на всій поверхні поля, а не тільки на робочу ширину роботи збиральних і растряхівающіх елементів комбайна. В іншому випадку вони можуть утруднити обробку і посів, а також сформувати у фермерів негативну думку про смугової обробки. Тому велика частина рослинних залишків після смугової обробки повинна знаходитися в міжряддях, де вони виконують корисні завдання, такі як захист грунту та її комкової структури від виснаження і втрати води. Дистанційні з лав, вони дозволяють точно посіяти насіння і швидко і забезпечують рівномірні сходи рослин. Такі стан грунту після одного проходу агрегатів для обробітку грунту, попереднього посіву добрив і обумовлює хороший стан рослин в наступний період їх вегетації.

Досягнення сприятливих умов для зростання і врожайності рослин після застосування обробки, внесення добрива перед посівом і виконання посіву за допомогою тільки однієї машини Mzuri можливо завдяки її конструкції. Розпушуючі зубців можуть передувати елементи, що розрізають рослинний матеріал. Вони особливо корисні, коли після збору врожаю або в результаті вирощування проміжних культур залишаються довгі, тонкі, рослинні стебла, які складно подрібнити. Їх різання дозволяє перемістити залишки в міжряддя і знижує ризик скупчення на обробних ніжках машини. Зуби для культивації об'єднані з наконечниками для нанесення мінеральних добрив. Добриво подається пневматичним способом з резервуара, який також складається з камери для посівного матеріалу. Його обсяг дозволяє забезпечити, в залежності від дози, безперебійну роботу на декількох гектарах. Конструкція культиваційних зубів дозволяє глибоко розпушити вузьку смугу грунту без «підйому» дуже вологого грунту з глибших шарів на поверхню. 

Це захищає розпушений шар від застрявання і утворення кірки, що благотворно впливає на сходи рослин. За кожним розпушує елементом слід гумове колесо. Структурно він грає роль тягового і ущільнюючого з точки зору агротехніки. Колеса ущільнюють грунт, надмірно розпушений і насичену киснем розпушують зубцями і «закривають» проміжки після їх проходу. Ці проміжки невеликі, але в важких суглинних або глинистих ґрунтах вони не закриваються. В таких умовах коріння рослин, не маючи контакту з грунтом, не могли приймати воду і поживні речовини.

Посівні сошники вводяться в розпушений, а потім ущільнені смуги. Кожен з них, підвішений незалежно і оснащений копіюють колесом, прекрасно адаптується до нерівності поля і розміщує насіння на одну і ту ж глибину. Змінні робочі елементи сошників, в залежності від конструкції, дозволяють виробляти сівши насіння в розпушеній грунті. Вибір способу розміщення насіння в грунті залежить від вимог вирощуваного рослини і умов ґрунту. Посівні наконечники плугів оснащені крилами. Їх роль, крім розміщення насіння в злегка втопленою борозні, також полягає у видаленні рослинного сміття і грунту з посівної смуги в міжряддя і формування «міні-пласта». Така конфігурація поля після проходження агрегату сприяє збереженню снігу навколо кореневих шийок і вузлів освіти кущів озимих рослин, інфільтрації більшої кількості води в зоні росту коренів під час опадів у вигляді дощу, а також скупчення в борознах гранул індивідуально застосовуваних мінеральних добрив. В агротехніці рослин, які потребують дуже низького косіння, наприклад, сої, щоб уникнути нерівності поля, ви можете використовувати наконечники плугів іншої конструкції і / або елемент, загрібають і вирівнюючий поверхню поля, що встановлюється як опція за посівними сошниками. Важливим елементом секції сівалки є копіювальний колесо. На додаток до вищевказаної ролі підтримки певної глибини посіву, вона також діє як пасивний вал для ущільнення. Воно ущільнює грунт в зоні посівних насіння, збільшуючи проникнення води, що прискорює їх проростання. Роль цього структурного елементу для якості посіву в технології Mzuri Pro-Til дає можливість вибирати колеса для копіювання в залежності від типу вирощуваного рослини, методу посіву (рядами або смугами) і умов ґрунту.

Завдяки цьому в будь-яких агротехнічних і умовах і в умовах різних біотопів можна отримати швидкі, повні та рівномірні сходи рослин. Незважаючи на лише один прохід машин з гібридною конструкцією, на додаток до основних агротехнічних операцій, таким як обробка, передпосівний добриво і сівши, також можна застосовувати мікрогрануляти добрив, які стимулюють початковий ріст рослин. Пристрій для нанесення, що є елементом додаткового обладнання в складі агрегату дозволяє використовувати деякі засоби захисту рослин. Він також може бути успішно використано для посіву невеликих насіння пожнивних культур.

Як ви можете бачити, сучасна конструкція машин для смугової обробки грунту і сівби дозволяє виконувати велику кількість агротехнічних операцій в одному проході.