замовити дзвінок

Error, fill in the fields
Дякую. Ми відповімо вам якомога швидше.

Рихлити, сіяти, але не висушувати грунт!

Основна мета обробки грунту - її підготовка для посіву. Обробка в формі розпушування та ущільнення, а також вирівнювання та подрібнення формують властивості грунту, дозволяючи забезпечити точне розташування насіння у верхньому шарі, а потім проростання і розвиток кореневої системи рослин. При механічній обробці змінюється просторовий розподіл часток і агрегатів грунту, а також кількість вільних просторів різного розміру. Невеликі капілярні порожнини зберігають воду протягом тривалого часу, вони також мають здатність переміщати її з глибших шарів на поверхню, тобто подачу води. Отвори великого діаметра заповнені повітрям. Тільки після утворення таловин снігу або інтенсивних атмосферних опадів вони заповнюються водою, яка, однак, швидко проникає глибоко в профіль ґрунту. Можна припустити, що для більшості польових культур найбільш сприятливим є те, що вода займає близько 60-80%, а повітря - 40-20% грунтового простору. Ця взаємна пропорція кількості води і повітря в грунті, звана водно-повітряними відносинами, сильно змінюється в результаті виконання обробки грунту.

Розпушуючі процедури інтенсивно «розслаблюють» і аерують грунт. Як наслідок, вода швидко випаровується з розпушеного шару і перешкоджає проникненню її в більш глибокі шари. Щільність грунту і її в'язкість знижуються і система стає пухкої. Ці зміни добре ілюструє досвід різноманітних методів обробки грунту після збору врожаю, коли глибока обробка викликала найбільші втрати води з грунту. Грунт, ущільнена після всього періоду вегетації попереднього рослини, що не розпушений на поверхні і не покрита шаром солом'яної мульчі, також піддавалася інтенсивному випаровуванню. У грунті, ущільненої природним чином, а також після ущільнюючої обробки підживлення води збільшується. Однак такий ґрунт, покрита, наприклад, шаром подрібненої соломи або дуже дрібно розпушений, здатна утримувати її в більш глибоких шарах. З іншого боку, ущільнена грунт стає менш проникною, а після інтенсивної зливи існує ризик поверхневого стоку або застою води. Щільність грунту і її в'язкість зростають, а її фактура стає більш компактною.

Оранка, доповнена розпушують і руйнівними методами обробки, а також інтенсивна, тривала безплужного обробка, традиційно виконуються за кілька днів до посіву, викликають пересушування грунту. Це особливо характерно в разі дефіциту опадів і високої температури повітря, наприклад, в кінці весни перед посівом ярих, особливо влітку і на початку осені в при вирощуванні озимих. Тривале глибоке розпушування грунту веде не тільки до втрати води, але і викликає «спалювання» органічної речовини грунту. Втрата перегною, особливо в легких грунтах, є одним з найбільш небезпечних наслідків інтенсивної обробки грунту. Зазвичай, однак, грунт перед посівом необхідно аерувати, щоб створити оптимальні водно-повітряні умови для проростання насіння і росту коренів розвиваються рослин, а також для мікроорганізмів.

Їх присутність і активність необхідні для формування корисних агрономічних властивостей грунту. Ці негативні наслідки зниження щільності грунтів шляхом обробки в формі розпушування, що складаються, зокрема, в більшій втраті води і ризик виснаження органічної матерії, що сприяє обмеженню можливості технології спрощеної обробки грунту і сівби.

Суть технології Mzuri Pro-Til, як вже відомо, полягає в глибокому, до 25-30 см, розпушенні, але тільки вузькі смуг грунту, в яких посіяні насіння. Конструктори агрегатів для такої обробки звертають особливу увагу на конструкцію зубів для розпушування. Розмір і форма їх робочих елементів призводить до того, що грунтова смуга, на якій вони взаємодіють, відривається від цілини, злегка підводиться і інтенсивно подрібнюється. Його перемішування обмежена, особливо вертикальне переміщення грунту у напрямку до поверхні. В результаті грунт розпушується, руйнується, відрізняється більш низькою щільністю, і в неї надходить необхідна кількість повітря. Однак у верхніх і глибших шарах грунту відсутні радикальні зміни умов формування грунту (кількості кисню, температури, вологості, доступу світла), що є одним з основних недоліків оранки. Це підкреслюють противники плужной обробки, оскільки це призводить до періодичного порушення мікробіологічних життєвих циклів в грунті.

У порівняльних дослідженнях, проведених під час посіву озимої пшениці, було виявлено, що щільність грунту посівного шару, тобто шару, в якому висівають зерно після попередньої плужной і безплужного обробки, склала близько 1,23-1,27 г / см3. Щільність грунту розпушують рядів за технологією Mzuri Pro-Til була трохи вищою, тобто 1,32-1,35 г / см3. Це пов'язано з тим, що розпушений грунт, ущільнена призначеними для цього колесами, негайно ущільнюється. Метою даної операції є запобігання появи великих просторів, наповнених повітрям після проходження зубців для розпушування, збільшення здатності утримування води в цьому шарі і проникнення просочується води в насіння і гранули добрив. Однак щільність грунту була не надто велика, щоб перешкоджати розвитку кореневої системи. Значно більш висока щільність грунту відзначалася в міжряддях, особливо якщо після збору врожаю не проводилося ніякої обробки. У цьому випадку на поверхні грунту лежала мульча з ретельно подрібненої соломи, яка обмежувала кількість води, необхідне пізніше в період вегетації. Розпушуються обробка безпосередньо після збору врожаю з використанням дискової борони значно зменшувала щільність верхнього шару грунту, що також було помітно в міжряддях озимої пшениці, що висіваються по технології Mzuri Pro-Til. Такі поверхневе розпушення зменшувало втрати води з глибших шарів. Смуговий обробка з урахуванням різної щільності ґрунту в рядах і міжряддях, а також в поверхневому шарі і глибше, повинна виконуватися таким чином, щоб спочатку формувалися сприятливі умови в усьому грунтовому просторі для проростання насіння і швидких і рівномірних сходів рослин, а потім для їх росту в більш пізній період.

При традиційній обробці водно-повітряні умови в грунті можуть бути в деякій мірі відрегульовані шляхом подовження або скорочення періоду між глибокої обробкою і розпушують і ущільнюючої обробкою. Тому, наприклад, ранньою весною або в разі інтенсивних опадів, після культивування ролі, необхідно дочекатися (як кажуть фермери), щоб грунт «обдуло». В цьому випадку можливий ретельний сівши, і ущільнення грунту не викликає утворення на її поверхні кірки. В рамках технології Mzuri Pro-Til такої можливості немає. Розпушуючі, що ущільнюють елементи, що поміщають насіння в грунт, а потім придавлює верхній шар, працюють безпосередньо один за одним. Так, що після одного проходу агрегату утворилися сприятливі водно-повітряні умови для росту рослин, особлива увага повинна бути приділена вологості грунту під час вирощування та посіву! У разі підвищеної вологості необхідно почекати протягом декількох днів, щоб уникнути дефіциту кисню після обробки, посіву і ущільнення грунту, який запобігає проростання насіння, а також уникнути утворення грудкуватої структури і утворення кірки, що утрудняє сходи рослин.

Після обробки грунту і проведення посіву сильно розпушений грунт природним чином ущільнюється протягом вегетаційного періоду рослин. Важливо, щоб осідання грунту було незначним і швидким, так як воно може пошкодити коріння і оголити вузлики стебла або шию кореня рослини. У проведених дослідженнях було виявлено, що щільність грунту в рядах озимої пшениці в технології Mzuri Pro-Til восени, після відновлення вегетації і після збору врожаю, розрізнялася тільки на 0,1 г / см3. Дана відмінність в грунтовому шарі, в якому розвинулася основна маса кореня, який оброблявся плужним і безплужного способом, було набагато вище, тобто 0,15-0,16 г / см3. Протягом вегетаційного періоду озимої пшениці щільність грунту в міжрядної технології Mzuri Pro-Til була дуже схожою і становила близько 1,6 г / см3. Це, ймовірно, обмежувало раптові зміни стану води і повітря і, таким чином, сприяло активності мікроорганізмів і ґрунтової фауни - дощових черв'яків.

Технологія Mzuri Pro-Til, застосовувана регулярно протягом 4 років в одному і тому ж полі, привела до зменшення ущільнення грунту в глибшому шарі, т. Е. 20-30 см. На багатьох грунтах, оброблюваних плужним і безплужного способом, цей шар піддається сильному ущільнення і навіть з'являлася необхідність у використанні підставки плуга. Це є результатом переміщення вниз найдрібніших частинок грунту і колоїдів ґрунту із шарів, розташованих вище, сильно розпушених. Рух коліс трактора в нижній частині борозни під час оранки також сприяє ущільненню глибших шарів. Представлені результати і дослідження багатьох інших авторів підтверджують, що обробка без оранки, в тому числі обробка методом strip-till, обмежує ці явища. Детальніше про її вплив на водні умови в грунті в наступному випуску.