замовити дзвінок

Error, fill in the fields
Дякую. Ми відповімо вам якомога швидше.

Посів озимої пшениці

Озима пшениця – основна продовольча культура в нашій країні. Саме її врожайність і рентабельність значною мірою визначають ступінь добробуту сільськогосподарських товаровиробників. На жаль, потенціал урожайності сортів використовується нині в нашій країні в середньому на 35-40%.

Переоцінити роль сорту в економіці аграрного виробництва неможливо. Практично впровадження в широких масштабах нових сортів, що істотно переважають за основними параметрами, є найдешевшим і найефективнішим для товаробника способом зміцнити економіку свого господарства.

Одним з основних напрямів селекції високоврожайних сортів пшениці є зменшення висоти стебла. Це зумовлено не лише потребою підвищення стійкості рослин проти вилягання, а й тенденцією збільшення врожаїв зерна за рахунок урожаїв соломи. Досить високі врожаї нових інтенсивних сортів пшениці можна мати при загущеному стеблостої, збільшенні кількості зерен у колоску, а також при підвищенні вмісту білка в зерні.

Різноманітністю кліматичних умов в Україні пояснюється те, що в західних областях з м'якими зимами і більшою кількістю опадів високі врожаї дають пізньостиглі сорти західноєвропейського екологічного типу. У південно-східних і центральних районах країни досить високі врожаї мають при вирощуванні ранньостиглих сортів степового походження, стійких проти високих температур і літньої посухи. Проте зміни погодних умов в окремі роки часто є причиною того, що високі врожаї сортів збирають і в нетипових кліматичних умовах. Отже, оцінювати сорти, користуючись даними лише нетривалого за часом сортовипробування, не можна.

Компанія «ЮТП ЛТД» рекомендує сівалку для зернових культур Mascar Arizona .

«Як посієш, так і хліб вродить»